VOŽDOVAC PRED ISPADANJEM! Železničar preokrenuo protiv Pazara, pobeda Javora u Nišu (VIDEO)
Fudbaleri Voždovca, Foto: Starsport©

PLEJ-AUT SUPERLIGE SRBIJE, 6. KOLO

"Zmajevima" samo pobeda u poslednjem kolu garantuje baraž za opstanak uz poraz Pančeva od Ivanjičana

Objavljeno: 18:50h

Fudbaleri Železničara iz Pančeva pobedili su Novi Pazar sa 3:1 i tako došli do šanse da trijumfom u poslednjem kolu sačuvaju status u Superligi Srbije.

Gosti su pri rezultatu 1:1 dobili drugi žuti, odnosno crveni karton u 72. minutu, a 10. minuta kasnije Lazar Romanić je pogodio sa penala za preoket.

Voždovac čeka borba za goli život pošto je poražen od IMT-a sa 2:1 i poslednje, sedmo kolo čeka kao pretposlednji.

"Zmajevima" samo pobeda garantuje baraž za opstanak uz poraz Pančevaca od Javora koji je obezbedio doigravanje trijumfom u Nišu od 2:1.