STRAŠNO! Partizanova tragedija se nastavlja!
Željko Obradović kritikuje svoje izabranike na meču protiv Budućnosti, Foto: Starsport

dokle više?

Neverovatno

Košarkaši Partizana savladali su ekipu Budućnosti sa 78:67 u prvom meču polufinala plej-ofa ABA lige!

Iako je sve išlo kao po loju, Partizan je ponovo dopustio sebi kao u bezbroj utakmica ove sezone da stane u finišu i tako protivniku da šansu za povratak u meč!

Imali su crno-beli sve u svojim rukama, ali su se potpuno raspali u poslednjih pet minuta. Ni dvocifrena prednost protiv već nokautiranih gostiju nije bilo dovoljna, pa je Budućnost na minut pre kraja prišla na svega minus četiri.

KK Partizan

Kevin Panter je prvo promašio šut za tri, ali je nakon ofanzivnog skoka uz dosta sreće, kapiten crno-belih nagrađen sa tri slobodna bacanja i utakmica je bila rešena.

Šta bi bilo da to tog skoka nije došlo i da je Budućnost u narednom napadu imala šansu za potpuni preokret? To je na stručnom štabu crno-belih, jer sa ovakvom igrom u eventualnom finalu i paklu Pionira protiv Crvene zvezde, četa Željka Obradovića teško može do brejka!

KK Partizan, Aleksa Avramović, Željko Obradović

Čak 18 ofanzivnih skokova gostiju večeras, dovoljna su opomena za sve u Partizanu.